Mladi istraživači sa IEN i asistenti BBA na stručnom usavršavanju u Torinu

U okviru TEMPUS programa Bojana Radovanović i Draško Nikolić, istraživači pripravnici iz Instituta ekonomskih nauka i mr Ivana Simeunović i mr Đuro Đurić, sa Beogradske bankarske akademije, boravili su na dvonedeljnom stručnom usavršavanju na Fakultetu za menadžment (SAA) Univerziteta u Torinu.

jul_torino1 jul_torino2

jul_torino3

jul_torino4
jul_torino5 jul_torino6

Mr Ivana Simeunović ostvarila je uspešnu saradnju sa prof. Ugo Merlone, profesorom primenjene matematike i statistike Univerziteta u Torinu. Bojana Radovanović je u poseti Ekonomskom fakultetu i Centru regionalne uprave regiona Piemonte imala priliku da se sretne sa Dott. Sergio Rolando, direktorom odeljenja kontrole upravljanja regiona Piemonte i prof. Massimo Pollifroni, profesorom Ekonomskog fakulteta.  Draško Nikolić je imao sastanak sa prof. Danny de Angelis na Ekonomskom fakultetu, stručnjakom iz oblasti private equity i venture capital. Dekan Fakulteta za menadžment, prof. Valter Cantino i prof. Giuseppe Dutto primili su mr Đuru Đurića, koji je takođe ostvario saradnju sa profesorima prava Univerziteta u Torinu: prof. Cristina Barettini, prof. Oreste Calliano i prof. Luciano Quattrocchio.

jul_torino7

jul_torino8