Istraživači IEN u radnoj poseti Ljubljani

Istraživači Instituta ekonomskih nauka Aleksandar Zdravković i Draško Nikolić i asistent Beogradske bankarske akademije Azra Hanić posetili su Ekonomski fakultet u Ljubljani gde su održali više sastanaka u vezi upisa na doktorske studije.

Posle sastanka sa direktorom doktorskih studija prof. dr Markom Pahorom i gospođom Petrom Vranješ, referentom za doktorske studije, saradnici IEN i BBA održali su individualne sastanke sa potencijalnim mentorima: Aleksandar Zdravković sa prof. dr Markom Košakom, Draško Nikolić sa prof. dr Sergejom Slapničar i Azra Hanić sa prof. dr Nadom Župan.

april22_azdn_ljubljana1 april22_azdn_ljubljana2
april22_azdn_ljubljana3 april22_azdn_ljubljana4

Radnu posetu Ljubljani istraživači IEN su nastavili posetom ICPE (International Center for Promotion of Enterprises) centru gde su sa direktorom dr Bogdanom Šalejem i project menadžerom mr Alešom Dakičem održali sastanak o modalitetima buduće saradnje. Poseta je završena sastankom sa dr Aleksandrom Stanković, savetnikom u Ambasadi Srbije u Sloveniji.

april22_azdn_ljubljana5 april22_azdn_ljubljana6