Duško Bodroža pohađao Letnju školu Evropske federacije udruženja finansijskih analitičara

Istraživač Duško Bodroža pohađao je letnju školu Evropske federacije udruženja finansijskih analitičara (European Federation of Financial Analysts Societies - EFFAS Summer school 2011) koja je održana u periodu od 12. do 15. jula u Madridu pod pokroviteljstvom Santander finansijske grupacije.

Predavanja i radionice su održane u prostorijama Centra za korporativno učenje i znanje (Corporate Learning and Knowledge Centre) smeštenog u Santander finansijskom gradu (Santander Financial City).

U radu Letnje škole učestvovao je veliki broj eksperata i profesionalaca u oblasti finansijske analize. Na predavanjima su razmatrani efekti finansijske krize na svetsku ekonomiju, kao i problemi likvidnosti i računovodstvenih standarda. Na paralelnim radionicama predavači i polaznici škole su diskutovali o specifičnim problemima iz oblasti vrednovanja finansijskih instrumenata, portfolio strategija i korporativnih finansija.

jul12_db_effas1 jul12_db_effas3
jul12_db_effas4 jul12_db_effas2