IEN Letnja škola ekonometrije

lse logo

U periodu 02.07.2018.-05.07.2018. godine, u renoviranim i novoopremljenim prostorijama Instituta ekonomskih nauka, održana je prva IEN Letnja škola ekonometrije u Srbiji. IEN Letnja škola ekonometrije 2018 okupila je polaznike iz svih zemalja regiona, i pružila im mogućnost da se upoznaju sa radom u programu STATA, jednom od najpopularnijih i najčešće korišćenih statističkih paketa.

IEN Letnja škola ekonometrije je nastala iz Letnje škole ekonomije, jedinstvenog edukativnog programa na području Zapadnog Balkana, koja je u proteklih dvadeset godina privlačila istaknute predavače, mlade istraživače i perspektivne studente iz svih delova sveta. Dr Jovan Zubović, direktor Instituta ekonomskih nauka, poželeo je dobrodošlicu polaznicima IEN Letnje škole ekonometrije, i upoznao ih sa istorijatom Letnje škole ekonomije.

Dr Jovan Zubović Učesnici
Učesnici Učesnici