Nastavkom istraživanja stranice prihvatate upotrebu kolačića. Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije i/ ili ne želite da imate kolačiće kada koristite stranicu, posetite deo O kolačićima.

Slažem se

Konferencija: "Racionalno korišćenje energije u funkciji razvoja lokalnih zajednica" Konferencija je organizovana od strane Stalne konferencije gradova i opština, Privredne komore Srbije i kompanije Palgo, u kontekstu Zakona o racionalnoj upotrebi energije čije je usvajanje planirano za 2011. godinu.

">

Konferencija: "Racionalno korišćenje energije u funkciji razvoja lokalnih zajednica"

Istraživači IEN mr Slavica Stevanović i Mihajlo Đukić, učestvovali su na konferenciji: „Racionalno korišćenje energije u funkciji razvoja lokalnih zajednica".

Konferencija je organizovana od strane Stalne konferencije gradova i opština, Privredne komore Srbije i kompanije Palgo, u kontekstu Zakona o racionalnoj upotrebi energije čije je usvajanje planirano za 2011. godinu.