Nastavkom istraživanja stranice prihvatate upotrebu kolačića. Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije i/ ili ne želite da imate kolačiće kada koristite stranicu, posetite deo O kolačićima.

Slažem se

Наставак активности на реализацији Tempus пројекта [2]

Наставак активности на реализацији Tempus пројекта [2]

У оквиру наставка активности реализације Tempus пројекта MEUTUDES, директор и помоћник директора Института, проф. др Дејан Ерић и др Срђан Реџепагић имали су значајне активности рада на пројекту током недеље између 30. јануара и 6. фебруара 2012. године.

У овом периоду организован је већи број састанака са колегама са Универзитета у Ници Sophia Antipolis, професори Ерић и Реџепагић су одржали запажена предавања на мастер програму Универзитета у Ници Sophia Antipolis, као и званичне посете декану Економског факултета (ISEM) Универзитета у Ници, проф. др Stephane Ngomai.